www.kladionicari.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TIKETI VIP TAKMICARA
Latest topics
» posao far.tehnicara
markoskg expert tipovi Emptypet ruj 16, 2011 5:36 pm by zoka1989

» posto sam pocetnik
markoskg expert tipovi Emptypon kol 08, 2011 10:18 am by DUNDALK

» improved search engine ranking backlink building service
markoskg expert tipovi Emptyned srp 31, 2011 11:33 am by Gost

» tiket 1 1 1 1 1
markoskg expert tipovi Emptypon lip 06, 2011 2:09 pm by free

» VASI TIKETI DANA BEZ OBRAZLOZENJA
markoskg expert tipovi Emptyned lip 05, 2011 12:57 pm by mufon

» PISITE VASE ANALIZE I OSVOJITE 500 EURA
markoskg expert tipovi Emptyned lip 05, 2011 9:24 am by GrobarKS

» BOZE POMOZI 2
markoskg expert tipovi Emptyned svi 29, 2011 9:58 pm by GrobarKS

» tiket 1 nn
markoskg expert tipovi Emptysub svi 28, 2011 4:06 pm by lualua

» Pomozi BOZE !!!
markoskg expert tipovi Emptysub svi 28, 2011 11:25 am by GrobarKS

Navigation
 Portal
 Index
 Članstvo
 Profil
 FAQ
 Pretraľnik
ZA ULAZ NA FORUM GDE SU SVI TIKETI TAKMICARA I GDE MOZES UPISATI SVOJE TEKME KLIKNI NA LOPTU
 

markoskg expert tipovi

2 posters

Go down

markoskg expert tipovi Empty markoskg expert tipovi

Postaj  Markoskg pet svi 06, 2011 11:38 am

pozdrav ljudi... evo mojih 10 parova, nadam se da ce proci svi, ako ne svi onda bar 8 pa da krenemo u saradnju... Srecno svima sa tiketima... evo parova
1. 07.05.2011. 15.30h ST. PAULI - BAYERN M. 4+(@1.85)
Analiza: Domacin ST. PAULI u poslednjih 6 utakmica ima gol razliku 6-13, a u celoj sezoni 33-56 na 31 utakmici. Za razliku od njih BAYERN M. ima gol razliku 14-5 na poslednjih 6 utakmica, a ukupno u sezoni 72-38 na 32 utakmice. Izvodi se zakljucak da obe ekipe igraju efikasne utakmice, a u poslednjih 6 kola prosek je preko 3 pogotka po mecu. Zato izvodim zakljucak da je za ovu utakmicu tip 4+
2. 08.05.2011. 19.00h BARCELONA - ESPANYOL 4+ (@2.10)
Analiza: Barselona ove sezone ima najbolji napad u ligi i gol razliku 89-19 na 34 utakmice. Espanjol je ekipa koja se nalazi u sredini tabele kada su golovi u pitanju sa gol razlikom 42-47 na 34 ligaske utakmice ove sezone. Barselona nakon prolaska u finale lige sampiona zeli da potvrdi dominaciju i overi titulu u spanskoj ligi, a poseban naboj ovoj utakmici daje cinjenica da je ovo gradski derbi. Stoga verujem u puno golova, zato je moj tip 4+
3. 07.05.2011. 13.30h SAARBRUCKEN - BABELSBERG 1 (@1.80)
Analiza: Domaca ekipa Saarbrucken jos uvek ima teoretske sanse za plasman u visi rang, dok su gosti u sredini tabele bez mogucnosti za ispadanje ili plasman u visi rang, stoga zakljucak da im bodovi nisu potrebni. Tip 1 proizilazi i iz trenutne forme ove dve ekipe. Domacin ima u zadnjih 8 utakmica 8 pobeda zato moj tip 1
4. 07.05.2011. 16.00h DUNFERMLINE - FALKIRK 1 (@1.80)
Analiza: Duel dve najbolje rangirane ekipe Skotske lige 1. Domacin je trenutno prvoplasirani, dok su gosti trenutno treci na tabeli. U poslednjih nekoliko kola Dunfermline ne zna za kiks i sa ovom pobedom bi i teoretski obezbedili premier ligu skotske sledece sezone tako da je moj tip 1
5. 07.05.2011. 20.00h MACABI T.A. - MACABI H. 2 (@1.80)
Analiza: Gost, ekipa Macabi-ja H. je ligaski deo sezone zavrsila na ubedljivo prvom mestu i trenutno vodi u play off-u i na najboljem je putu da obezbedi titulu, a samim tim i kvalifikacije za ligu sampiona. Za razliku od njih domaca ekipa je ligaski deo zavrsila kao treca i sada je treca u play off-u, a to je mesto koje kao i drugo na tabeli vodi u ligu evrope. Posto domacima pobeda ne znaci toliko koliko gostima moj tip 2
6. 08.05.2011. 15.00h INTER M. - FIORENTINA 1 (@1.70)
Analiza: Domaci tim INTER M. ima ove sezone kod kuce 13-3-1(W-D-L) u 17 odigranih utakmica sto je 42 od mogucih 51 poen, sto je u proseku 2.47 poena po utakmici. Ako se gleda forma domace ekipe moze se videti da domacin na poslednjih 10 utakmica na svom terenu ima skor 10-0-0(W-D-L). Za razliku od njih gostujuci tim, FIORENTINA, ima u gostima 3-8-6(W-D-L) ove sezone na 17 utakmica, ili gledano preko poena 17 od mogucih 51, sto je 1 poen po utakmici. Ako se porede predhodni susreti ove dve ekipe INTER M. kao domacin ima 19-11-4 sto je samo jos jedna potvrda da je tip za ovu utakmicu 1.
7. 08.05.2011. 15.05h STOKE C. - ARSENAL tm2 2+ (@1.70)
Analiza: Domaca ekipa Stoke-a je u zlatnoj sredini tabele i vec je obezbedila opstanak na tabeli dok su mesta koja vode u evropu preko lige daleko. Za razliku od njih ekipa Arsenala je do skora bila u borbi za titulu i sada je veoma blizu, ali cini se nedostizno. Arsenal vazi za ekipu koja igra jedan od onih leprsavih i brzih fudbala, a osokoljen pobedom nad velikim rivalom Man. Utd. prosle nedelje sigurno ce imati jos veci motiv. Ubojiti napadaci Arsenala sigurno ce imati dosta pokusaja stoga moj tip tm2 2+(gost daje 2 ili vise golova)
8. 08.05.2011. 16.00h ST. GALEN - ZURICH 2 (@1.80)
Analiza: Veoma intresantan podatak je da je ovo duel poslednjoplasirane i prvoplasirane ekipe svajcarskog sampionata. Ekipi Zurich-a je svaki bod znacajan u borbi za titulu, a koliko im je stalo do titule govori i njihova forma iz zadnjih 10 utakmica gde imaju 9 pobeda. Za razliku od njih domaca ekipa bodove spasa ce verovatno traziti na nekom drugom mecu, a po formi u poslednjih 10 utakmica bi se reklo da su na dobrom putu da opstanu ove sezone. Ipak moj tip za ovu utakmicu je 2
9. 08.05.2011. 17.00h RADNICKI KG - BIG BULL tm1 3+ (@1.70)
Analiza: Domacin ekipa Radnickog iz Kragujevca je ekipa koja vazi za prvog favorita u prvoj ligi Srbije ove sezone i oni su na dobrom putu da opravdaju ocekivanja armije navijaca. Za razliku od njih ekipi Big Bulla predstoji borba za opstanak, mada je verovatno da ce zavrsiti u zlatnoj sredini. Radnicki je ove sezone najefikasnija ekipa u takmicenju. Mnogo jacim ekipama od Big Bulla su davali vise od dva gola na svom terenu, cesto ove sezone postizavsi i po 6 golova, tako da je moj tip tm1 3+(domacin postize 3 ili vise golova)
10. 06.05.2011. 20.45h CORK C. - LONGFORD 1 (@1.70)
Analiza: Par iz irske 2 lige. Domaca ekipa Cork vazi za favorita na svom stadionu protiv ekipe Longforda. Iako je irska liga po mnogima jedna od onih liga u kojima mnogi klubovi igraju unapred dogovorene utakmice i rezultate, ja ipak biram ovaj par i prednost dajem domacinu. Dakle moj tip 1

ps. mogao sam i opsirnije da analiziram ali mislim da je ovo dovoljno za prvi put Smile Smile Smile

Markoskg

Broj postova : 7
Join date : 06.05.2011

[Vrh] Go down

markoskg expert tipovi Empty Re: markoskg expert tipovi

Postaj  Markoskg pet svi 06, 2011 12:20 pm

samo jos jedno pitanje za admina.
jel moraju da budu samo fudbal mecevi ili mogu svi sportovi???

Markoskg

Broj postova : 7
Join date : 06.05.2011

[Vrh] Go down

markoskg expert tipovi Empty Re: markoskg expert tipovi

Postaj  Admin pet svi 06, 2011 1:41 pm

Markoskg je napisao/la:samo jos jedno pitanje za admina.
jel moraju da budu samo fudbal mecevi ili mogu svi sportovi???

Mogu svi sportovi nek ti je sasrecom i ne mora svih 10 parova da dajes u istom danu

Admin
Admin

Broj postova : 44
Join date : 27.04.2011

https://kladionicari.bulgarianforum.net

[Vrh] Go down

markoskg expert tipovi Empty Re: markoskg expert tipovi

Postaj  Markoskg pet svi 06, 2011 4:40 pm

ma opusteno, kad sam prvu mogu po ceo dan da pisem analize xD u ponedeljak 10 parova ostalih sportova koji prolaze 80%... Very Happy

Markoskg

Broj postova : 7
Join date : 06.05.2011

[Vrh] Go down

markoskg expert tipovi Empty Re: markoskg expert tipovi

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.