www.kladionicari.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TIKETI VIP TAKMICARA
Latest topics
» posao far.tehnicara
Vlazar tips Emptypet ruj 16, 2011 5:36 pm by zoka1989

» posto sam pocetnik
Vlazar tips Emptypon kol 08, 2011 10:18 am by DUNDALK

» improved search engine ranking backlink building service
Vlazar tips Emptyned srp 31, 2011 11:33 am by Gost

» tiket 1 1 1 1 1
Vlazar tips Emptypon lip 06, 2011 2:09 pm by free

» VASI TIKETI DANA BEZ OBRAZLOZENJA
Vlazar tips Emptyned lip 05, 2011 12:57 pm by mufon

» PISITE VASE ANALIZE I OSVOJITE 500 EURA
Vlazar tips Emptyned lip 05, 2011 9:24 am by GrobarKS

» BOZE POMOZI 2
Vlazar tips Emptyned svi 29, 2011 9:58 pm by GrobarKS

» tiket 1 nn
Vlazar tips Emptysub svi 28, 2011 4:06 pm by lualua

» Pomozi BOZE !!!
Vlazar tips Emptysub svi 28, 2011 11:25 am by GrobarKS

Navigation
 Portal
 Index
 Članstvo
 Profil
 FAQ
 Pretraľnik
ZA ULAZ NA FORUM GDE SU SVI TIKETI TAKMICARA I GDE MOZES UPISATI SVOJE TEKME KLIKNI NA LOPTU
 

Vlazar tips

Go down

Vlazar tips Empty Vlazar tips

Postaj  vlazar pet svi 06, 2011 4:15 pm

Soderling - Federer over 21,5 @1,81

Soda igra odlican tenis ove nedelje, gledao sam ga protiv Tsonge juce, odlicno je servirao... i kretanje mu je sasvim ok s obzirom na visinu i gradju i na to cinjenicu da mu zemlja nije jaca strana... sa osnovne linije je izbombardovao Francuza, posebno forhendima... cini mi se da je konacno podigao malo formu i krenuo opet dobrim putem posle apatije prethodnih mesec-dva kad nije mogao da se sastavi... Federer je trebao da izleti vec sa Lopezom u mecu, igrali (servirali) su oko 3h i u TB treceg seta Lopez je promasio smesan smec koji bi mu doneo 4 mec lopte... A Roger takve poklone ne propusta... juce protiv Mallisse-a je igrao neki slican mec, i iako rezultat sugerise da je bilo lako, nije bilo bas tako... uspeo je Belgijanac i brejk da mu otkine... mada se mali dobro kretao... sumanjm da ce ovde biti mnogo brejkova, Soda je odlican, o Fedexu nema sta mnogo da se kaze kad je bukvalno ispisao citavu istoriju i trebali bi daanas da cuvaju lagano svoje servis gemove, a ovaj over 21 moze lagano da probije neki TB vec u prvom setu... sretno Very Happy

vlazar

Broj postova : 10
Join date : 06.05.2011

[Vrh] Go down

Vlazar tips Empty Re: Vlazar tips

Postaj  vlazar pet svi 06, 2011 6:56 pm

7-6 6-4 cheers


cak je i dosao TB u prvom setu Smile

vlazar

Broj postova : 10
Join date : 06.05.2011

[Vrh] Go down

Vlazar tips Empty Re: Vlazar tips

Postaj  vlazar pon svi 09, 2011 12:24 am

Simon - Roddick 1H (-2,5) @1,80


uh, po meni pokloncina samo takva. gledao sam (nazalost) mec roddick-cipolla prosle nedelje u madridu i ono je bilo za odvikavanje od tenisa. cipolla je poznat kao jezivo los igrac i stvarno jedva cekam da prodje kvalifikacije i udje u glavni zreb turnira kako bih ga posteno naplatio jer sa igracima iz top50 nema neke preterane sanse. e onda mi dodje na amerikanca i ja naravno posto je hendi bio samo 4 uzmem to za ok cifru, i pustim mec... i vidim roddicka koji se nagojio, dodatno pogubio zivce pa ne zna gde je od besa, servise ubacuje tu i tamo, a i polja... skoro nisam gledao losiju igru. par udaraca prebaci teskom mukom i onda se kao izmakne na forhend da zakuca a ono lopta u donji deo mreze. ma jezivo. i to sve takav ocajan tenis sa jos ocajnijim italijanom. pitam se sta bi bilo da je sa druge strane bio neko ko je kvalitetan igrac. masakr verovatno. doduse, za sutra, ni simon nije neki preteran kvalitet na zemlji, ali je ove sezone dosta igra i nema tako lose rezultate. servis solidan, ali bitno da ga ona glavna karakteristika, da prebacuje do iznemoglosti, sluzi i ovih nedelja, tako da je u tom delu igre isto fini. u MC je imao dve fine pobede nad belluccijem i montanesom, onda mu 'povratnik' murray dosao glave. u estorilu dobio jos jednog klasicnog radnika i to cistog zemljasa berloka da bi ga kasnije sacekao raonic na ludacki servis. i prosle nedelje u madridu sredio ljubicica i u duelu sa murrayom posle uzetog prvog seta prestao da igra. znaci imao je sve meceve sa dosta teskim protivnicima na zemlji i niko od njih sigurno nije ni prineti ameru. za mene je ovo tezak poklon klada i mora da se iskoristi. igracu cistu pobedu doooosta jako, ali posto za takmicenje mora koef iznad 1,70 mislim da ova varijanta ide laganica takodje. sretno.

vlazar

Broj postova : 10
Join date : 06.05.2011

[Vrh] Go down

Vlazar tips Empty Re: Vlazar tips

Postaj  vlazar pon svi 09, 2011 11:36 am

6-3 6-3 cheers

vlazar

Broj postova : 10
Join date : 06.05.2011

[Vrh] Go down

Vlazar tips Empty Re: Vlazar tips

Postaj  vlazar uto svi 10, 2011 10:02 am

Lopez - Llodra over 21,5 @1,81


duel dva vrhunska servera, koji su u odlicnim formama... lopeza sam gledao na svim mecevima kad je bio u Beogradu i decko me je stvarno odusevio... servis mu funkcionise bezprekorno, i mozda ne pravi toliko aseva, ali zato ima gomilu servis winnera sto ima isti efekat... iz polja je onako, i ne bas najbolji, zavisi mnogo od toga kako ce uci u mec... ako ga dobro krene od pocetka moze da precuje do iznemoglosti i zakucava perfektne winnere, ali ako ga od pocetka nece nista od udaraca onda i gomilu nekih laganih lopti i zicera baca u aut. prosle nedelje u madridu bas nije imao srece, gledao sam duel sa Federerom i imao je Felicijano u trecem setu u TB prednost od 5-2 i izgradio je vrhunski poen na Rogerov servis, pa je imao i laganica smec da povede 6-2 cime bi sigurno zavrsio mec, al je uspeo to da promasi i onda skroz psihicki puko i izgubio mec... sto se Llodre tice, nisam ga mnogo gledao na sljaci, ali vidim po rezultatima da se fino uklopio... malo sam gledao mec sa Nadalom i stvarno je izvukao najvise sto je mogao odalte... ali njega odlikuje servis-volej igra, sto za sljaku i nije bas najsrecnije resenje, ali za sada mu prolazi dosta dobro... igrao je protiv nekih igraca koji su takodje serveri i ova taktika mu je super prolazila, jer zaista ima perfektan volej, tako da verujem da ce ga posluziti i protiv Lopeza koji nije sam vrh sto se sljakastih terena tice i sumnjam da moze da hvata cesto dobre passinge iz reterna... ocekujem da obojica cuvaju svoje serve tako da over nebi trebao da dodje u pitanje...sretno.

vlazar

Broj postova : 10
Join date : 06.05.2011

[Vrh] Go down

Vlazar tips Empty Re: Vlazar tips

Postaj  vlazar sri svi 11, 2011 8:38 am

7-6 6-1 Evil or Very Mad


krene fantasticno, i onda ga Lopez namlati... e moj Mikka...

vlazar

Broj postova : 10
Join date : 06.05.2011

[Vrh] Go down

Vlazar tips Empty Re: Vlazar tips

Postaj  vlazar sri svi 11, 2011 8:57 am

Federer - Tsonga over 20,5 @1,70


ovo mi je jako slican pick kao i onaj pre neki dan kad je igrao Soda... gledao sam ih u medjusobnom mecu, i cini mi se da igraju jako slican tenis... popravio se francuz u poslednje vreme, odlicno servira, iz polja je prilicno agresivan, a i moze da prebacuje dosta dugo... Fedex nije nista posebno, Soderlinga je dobio na svedovu glupost jedino... trebali bi IMO da drze svoje dosta lagano, pogotovo ako Jo bude na visini zadatka danas i ako ne chokne kao sto je to znao ranije u mecevima sa Fedexom bi trebalo ovo da prodje... jos ako posluzi novcic, pa on prvi servira, milina... sretno.


Lopez - Kohlschreiber over 21,5 @1,70


i ovde mi je slicna prica kao juce za Lopeza, da se ne ponavljam mnogo... sto se Nemca tice, on je tezak cirkuzant, ali je prosle nedelje dogurao do 1/4 finala 'njegovog' Minhena gde je odigrao jezivo sa Stepanekom, a ovde je relativno lagano izbacio Mishu, jer je prakticno iskoristio sve poklone koje mu je rus dao... Lopez juce impresivan na svoj servis, potpuno ocekivano, dao samo 2 bp francuzu uz vise nego odlicnu realizaciju poena kad ubaci (84% na prvi i 73% na drugi sto je stvarno impresivno za sljaku)... trebalo bi da drze te svoje gemove bez neke muke, plus mislim da je Philip ipak malo 'normalniji' od Llodre i da se nece onako ruzno raspasti... sretno.

vlazar

Broj postova : 10
Join date : 06.05.2011

[Vrh] Go down

Vlazar tips Empty Re: Vlazar tips

Postaj  vlazar pon svi 16, 2011 2:06 pm

za sad samo 3/5... al jos ima sanse, tako da sretno mi danas Very Happy



Lausanne - Lugano 1 @1,75

ostalo je jos 2-3 kola do kraja Svajcarske 2. lige a borba za plasman u visi rang se tek zakuvala... Lugano je imao uverljivo prvo mesto, ali su upali u neku finansijsku krizu, nema plata igracima vec skoro 2 meseca, a i samim time nemaju ni kao klub dovoljno para za ulazak u prvu ligu, tako da su u poslednje 4 utakmice ubelezili sva 4 poraza i time samo dokazali da ne zele poziciju koja ih vodi dalje... Domaci igraju odlicno u poslednje vreme, sa 4 pobede u nizu i samo bodom manje od mesta koje vodi u prvu ligu, ali i utakmicom zaostatka se cine ozbiljni u nameri da izbore promociju... a i Lugano bi ovde porazom sebi mnogo olaksao stvari jer bi ih Lausanne prestigla... cist kec, da cistiji ne moze po meni, i pratim ga sa velikim ulogom...


Dijon - Grenoble -1AH @1,70

Dijon je trenutno na 2. mestu tabele i ujedno mestu koje vodi direktno u prvu ligu.. ostale su im jos 3 utakmice do kraja, sto je 1 vise od cetvtoplasirane ekipe, i imaju 2 boda prednosti.. tako da bi pobedom nad fenjerasem Grenobleom koji se vec odavno pomirio sa sudbinom i 3.ligom dospeli na +5 bodova sto im skoro pa osigurava prolazak dalje... u odlicnoj su formi, jako uverljivi na svom stadionu, a i pretpostavljam da im je motiv ogroman... zbog kvote za ovo takmicenje biram ovaj azijski hendi od -1 gola, inace cista jedinica po 1,40 je IMO odlican combo materijal...



vlazar

Broj postova : 10
Join date : 06.05.2011

[Vrh] Go down

Vlazar tips Empty Re: Vlazar tips

Postaj  vlazar pon svi 16, 2011 2:13 pm

Rosenborg - Haugesund -1,5AH @1,80

Rozenborg se konacno malo pridigao u formi, vezali su 4 fine pobede dok Haugesund igra toplo-hladno sa dosta golova, prosek primljenih im je cak 3 po mecu, plus sto im je forma debelo u autu... danas Haugesund ima velikih problema sa povredama, ne mogu racunati na:Are Tronseth (Def), Chris Pozniak (Def), Joakim Våge Nilsen (Def), Juska Savolainen (Mid), Tor Arne Andreassen (Mid), Eirik Mæland (Mid) i Jarle Steinsland (Mid). Velike probleme imaju u defanzivi, plus onaj prosek, a Rozen ima odlican napad, tako da bi ih po ovome morali nakantati zestoko danas...

vlazar

Broj postova : 10
Join date : 06.05.2011

[Vrh] Go down

Vlazar tips Empty Re: Vlazar tips

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.